People
People

درباره سازمان مهاجرتی کهن بابا

سازمان مهاجرتی کهن بابا، به مدیریت آقای محمدحسین کهن بابا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه رایرسون تورنتو کانادا، دارنده مجوز رسمی‌ و فعال از اداره مهاجرت کانادا به شماره عضویت R524495 مشغول فعالیت میباشند. این سازمان با سالها تجربه در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، تخصصی، دانشجویی، دانش آموزی، و دیگر خدمات مهاجرتی، با هدف کمک به هموطنان عزیز که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، تاسیس گردیده است. در سازمان مهاجرتی کهن بابا شرایط شما و خانواده محترمتان ٔبر اساس آخرین و بروزترین قوانین مهاجرت کانادا سنجیده خواهد شد و مناسب‌ترین مسیر مهاجرتی به کانادا را به شما معرفی‌ خواهیم کرد.
سازمان مهاجرتی کهن بابا شرکتی کانادایی است و دفتر مرکزی آن تورنتو و در استان انتاریو کانادا واقع شده است. هدف ما کمک به افرادی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند و به خود می‌بالیم که با تیمی مجرب تا کنون توانسته‌ایم همراه بسیاری از هموطنان در مهاجرت به کانادا باشیم. سازمان مهاجرتی کهن بابا عضو رسمی و فعال مشاوران مورد تایید اداره مهاجرت کاناداست. برای استعلام این موضوع فقط کافی است از این قسمت اقدام کنید.

سازمان مهاجرتی کهن بابا از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به کانادا آغاز کرد و در سال ۲۰۱۷ به عضویت رسمی مشاوران اداره مهاجرت کانادا درآمد. از سال ۲۰۲۰ فعالیت خودمان را به صورت تخصصی در حوزه ویزاهای بیزنسی کانادا دنبال کردیم و به جرات می‌توان گفت که در اخذ ویزاهای کاری و سرمایه‌گذاری در ایران بی رقیب هستیم.

تیم سازمان مهاجرتی کهن بابا

ارزش‌های سازمان مهاجرتی کهن بابا

مهاجرت به خودی خود مسیری پرتلاطم و دشوار است. لازم به ذکر است سودجویان و سازمان‌های مهاجرتی غیرمجاز در ایران کم نیستند. بر همین اساس ما ارزش‌های سازمانی خود را ۴ حوزه زیر پایه‌گذاری کردیم تا با ارائه اطلاعات درست و شفاف به افراد، تا جایی که در توان داریم از بازیچه قرار گرفتن افراد توسط سازمان‌های مهاجرتی غیرمجاز جلوگیری کنیم.

صداقت

صداقت با کلاینت‌ها خط مشی اصلی سازمان مهاجرتی کهن باباست. در تمام مراحل مهاجرت از ارزیابی اولیه و مشاوره گرفته تا اخذ ویزا به شما اطمینان می‌دهیم که چیزی به جز حقیقت را از ما نخواهید شنید. تمام فعالیت‌های ما قانونی است و نمی‌توانیم به افرادی که به دنبال روش‌های مهاجرت غیرقانونی هستند، کمکی کنیم.

شفافیت

نه تنها در ارائه اطلاعات پرونده به کلاینت‌ها با شفافیت تمام عمل می‌کنیم، تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا با افزایش آگاهی افراد، فضای گل‌آلود مهاجرتی در ایران را شفاف کنیم.

تعهد و پیگیری مستمر

مسئولیت‌پذیری، دقت و تعهد ارکان اصلی سازمان مهاجرتی کهن بابا هستند. موفقیت خود را مدیون پیگیری مستمر و تعهد خود در ارائه بهترین خدمات به کلاینت‌هایمان می‌دانیم.

افتخارات سازمان مهاجرتی کهن بابا

عضو رسمی مشاوران اداره مهاجرت کانادا

برای اطلاع از آخرین اخبار و آخرین تغییرات روشهای مهاجرتی ایمیل خود را وارد کنید: