People
People

درباره سازمان مهاجرتی کهن بابا

سازمان مهاجرتی کهن بابا به مدیریت آقای محمد حسین کهن بابا٬ با بیش از ۸ سال سابقه درخشان در زمینه مهاجرت به کانادا٬ همراهی مطمئن در مسیر اخذ ویزا و اقامت شما در این کشور خواهد بود. محمد حسین کهن بابا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه رایرسون کانادا و همچنین دارنده مجوز رسمی و فعال از اداره مهاجرت کانادا به شماره عضویت R524495 می باشند. هم چنین آقای مهراد کهن بابا مدیر عامل این سازمان و آقای مهدی شفیعی مدیر اجرایی و مدیر مالی دفتر تهران هستند. دفتر مرکزی سازمان مهاجرتی کهن بابا در تورنتو٬ استان انتاریو و شعبه دیگر آن در تهران قرار دارد. این سازمان از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز نموده و در سال ۲۰۱۷ به عضویت رسمی مشاوران اداره مهاجرت کانادا نائل آمده است.

سازمان مهاجرتی کهن بابا از سال ۲۰۲۰ تمرکز اصلی خود را بر روی اخذ ویزاهای بیزنسی کانادا معطوف کرده و در این راستا٬ با ارائه مشاوره تخصصی و خدمات متمایز٬ به عنوان یکی از سازمان های مهاجرتی پیشرو در زمینه اخذ ویزاهای کاری و سرمایه گذاری در ایران شناخته شده است.
این سازمان با اتکا به وکلای مجرب متعهد است تا با بهره گیری از به روزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی کانادا٬ مسیری هموار و بی دغدغه برای مهاجرت شما به کشور کانادا فراهم نماید.

تیم سازمان مهاجرتی کهن بابا

تعهدات ما در سازمان مهاجرتی کهن بابا

  • ارائه مشاوره تخصصی و دقیق بر پایه آخرین و به روزترین قوانین مهاجرتی کانادا
  • شناسایی مناسب ترین مسیر مهاجرتی متناسب با شرایط شما
  • همراهی شما در تمامی مراحل فرآیند مهاجرت٬ از ابتدای مسیر تا اخذ اقامت نهایی
  • تلاش بی وقفه و شبانه روزی تیم کهن بابا برای تضمین موفقیت شما در مهاجرت به کانادا

ارزش‌های سازمان مهاجرتی کهن بابا

مهاجرت به خودی خود مسیری پرتلاطم و دشوار است. لازم به ذکر است سودجویان و سازمان‌های مهاجرتی غیرمجاز در ایران کم نیستند. بر همین اساس ما ارزش‌های سازمانی خود را ۴ حوزه زیر پایه‌گذاری کردیم تا با ارائه اطلاعات درست و شفاف به افراد، تا جایی که در توان داریم از بازیچه قرار گرفتن افراد توسط سازمان‌های مهاجرتی غیرمجاز جلوگیری کنیم.

صداقت

صداقت با کلاینت‌ها خط مشی اصلی سازمان مهاجرتی کهن باباست. در تمام مراحل مهاجرت از ارزیابی اولیه و مشاوره گرفته تا اخذ ویزا به شما اطمینان می‌دهیم که چیزی به جز حقیقت را از ما نخواهید شنید. تمام فعالیت‌های ما قانونی است و نمی‌توانیم به افرادی که به دنبال روش‌های مهاجرت غیرقانونی هستند، کمکی کنیم.

شفافیت

نه تنها در ارائه اطلاعات پرونده به کلاینت‌ها با شفافیت تمام عمل می‌کنیم، تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا با افزایش آگاهی افراد، فضای گل‌آلود مهاجرتی در ایران را شفاف کنیم.

تعهد و پیگیری مستمر

مسئولیت‌پذیری، دقت و تعهد ارکان اصلی سازمان مهاجرتی کهن بابا هستند. موفقیت خود را مدیون پیگیری مستمر و تعهد خود در ارائه بهترین خدمات به کلاینت‌هایمان می‌دانیم.

افتخارات سازمان مهاجرتی کهن بابا

عضو رسمی مشاوران اداره مهاجرت کانادا

برای اطلاع از آخرین اخبار و آخرین تغییرات روشهای مهاجرتی ایمیل خود را وارد کنید: