بررسی ICCRC سازمان مهاجرتی کهن بابا

مهاجرت به سرزمینی جدید، تصمیمی بسیار مهم است که به دلیل پیچیدگی‌های فراوان، نیازمند راهنمایی و همراهی متخصصان مجرب حوزه مهاجرت می‌باشد. مشاوران مهاجرت، نقش کلیدی در روند موفقیت پرونده‌های مهاجرت ایفا می‌کنند.

امروزه متاسفانه شاهد فعالیت افراد غیرمجاز در این حوزه مهاجرت هستیم. این موضوع ضرورت هوشیاری و احتیاط در انتخاب مشاور مهاجرت را دو چندان می‌کند. بنابراین برای اطمینان از طی شدن روند مهاجرت به شکل امن و قانونی لازم است با روش‌های اعتبارسنجی مدارک و صلاحیت مشاوران مهاجرت آشنا شویم.

چرا تایید صلاحیت مشاور مهاجرت مهم است؟

تایید صلاحیت مشاور مهاجرت برای داشتن یک پروسه مهاجرتی موفق، بسیار مهم است. افراد زیادی وجود دارند که با ارائه اطلاعات غیر صادقانه در مورد صلاحیت خود در امر مشاوره مهاجرتی، به متقاضیان وعده‌های بی اساس داده و اغلب آنان را گمراه می‌کنند. اطمینان از این مشاور منتخب شما معتبر و دارای مجوز است، نه تنها از سرمایه شما محافظت می‌کند، بلکه می‌توانید اطمینان داشته باشید که راهنمایی تخصصی دریافت کرده و به دنبال آن احتمال موفقیت پرونده شما افزایش می‌یابد.

بدین ترتیب، تایید صلاحیت مشاوران مهاجرتی، به گامی ضروری برای اطمینان از یک پروسه قانونی و موفق مهاجرت تبدیل شده است. این راهنما مسیر روشنی را برای اطمینان از همکاری با یک مهاجرت معتبر و حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد.

آقای محمدحسین کهن بابا، عضو رسمی مشاوران اداره مهاجرت کانادا

سال 2017 توسط برادران کهن بابا تاسیس شد. این سازمان با بهره‌مندی از متخصصان و مشاور مجرب مجموعه، متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و اصولی در تمامی مراحل مهاجرت شما به کانادا است. آقای محمد حسین کهن بابا موسس و رئیس هیئت مدیره سازمان مهاجرتی کهن بابا و عضو رسمی مشاوران اداره مهاجرت کانادا (CICC) به شماره عضویت R524495 می‌باشند. برای اعتبار سنجی شماره عضویت مشاور مهاجرتی سازمان کهن بابا، شما می‌بایست مراحلی که در ادامه به آن پرداخته شده است، انجام دهید.

مراحل اخذ تایید صلاحیت مشاور مهاجرتی

برای استعلام از وضعیت مجوز مشاور مهاجرتی، مراحل زیر را طی کنید:

1- به وب‌سایت The College of Immigration and Citizenship Consultants (CICC) مراجعه کنید.

2- اطلاعات مشاور مهاجرتی را وارد کنید.

شما می‌توانید از طرق مختلف، اعتبار شماره عضویت مشاور مورد نظر خود را سرچ کنید.

  • نام خانوادگی
  • نام کوچک
  • شماره عضویت RCIC
  • نام شرکت

پس از انتخاب روش جست‌وجو، اطلاعات مربوطه را در کادر جست‌وجو وارد کرده و بر روی کلمه Search کلیک کنید.

نتایج جست‌وجو را بررسی کنید.

در نتایج جست‌وجو، به وضعیت مجوز RCIC مشاور مورد نظر خود توجه کنید. یک مشاور معتبر می‌بایست دارای مجوز فعال و همچنین اطلاعات دقیق و مرتبط در مورد تخصص و سابقه کاری خود باشد.

https://college-ic.ca/protecting-the-public/find-an-immigration-consultant

برای اطلاع از آخرین اخبار و آخرین تغییرات روشهای مهاجرتی ایمیل خود را وارد کنید: